Введення в експлуатацію
Консультації у сфері банківського права
Ліквідація
Узаконення нерухомості
Ліцензії та дозволи
Судовий захист
Держрегістрація, реорганізація
Консультації у сфері оподаткування
БТІ, супровід будівництва
Послуги адвоката

ПОСЛУГИ АДВОКАТА

 Міжнародна адвокатська компанія «Адвокат і Ко» - це спільнота кваліфікованих юристів, які мають величезний досвід успішного ведення справ в судах різних інстанцій, компетентні знання в різних сферах права і високий рівень професіоналізму. На сьогоднішній день адвокатськими та юридичними послугами компанії «Адвокат і Ко» користується понад 9000 постійних клієнтів по всій країні і їх кількість з дня на день зростає.

 

Чому така велика кількість громадян воліє отримувати послуги адвоката в нашій компанії?

Унікальність адвокатської компанії «Адвокат і Ко» в тому, що незалежно від регіону країни, в наших представництвах працюють найкращі юристи, які надають компетентну допомогу і сприяють вирішенню питань на високому рівні;

 

Протягом 10 років компанія є лідером вітчизняних і зарубіжних рейтингів за кількістю виграних справ і якості надання послуг;

 

Високі показники роботи адвокатів нашої компанії неодноразово були відзначені діловими виданнями України та країн зарубіжжя.

 

Професійні послуги адвоката в суді на сьогоднішній день є необхідністю не тільки для організацій, а й для фізичних осіб. Послуги юриста і захист в суді досвідченим адвокатом допоможе захистити свої права та інтереси. Для того, щоб підвищити свої шанси на успіх у суді, варто довіряти адвокату, який має досвід ведення подібних справ і працює в професії вже не перший рік. Послуги юриста в суді - це не тільки грамотна консультація, але і практичні поради, адекватна допомога при вирішенні правових проблем навіть у найскладніших справах.

 

Багато хто вважає, що кращі адвокати в Києві - працюють в нашій компанії. В цьому є велика частка правди, адже за 10-річну історію блискуча робота наших адвокатів у судах відома багатьом представникам судової та виконавчої влади. Ми готові надати захист в суді в самих різних правових ситуаціях.

 

Ключові напрямки діяльності нашої компанії - це:

 

Захист особистих і майнових інтересів громадян у цивільних, господарських та адміністративних справах у судах, послуги адвоката в суді;

• Рішення трудових суперечок з роботодавцями аж до захисту в суді;

• Юридична допомога з питань супроводу угод купівлі-продажу (оформлення) нерухомості;

• Кваліфікована допомога адвоката з питання виконання реальних судових рішень;

• Юридична консультація та захист адвоката в суді в разі ДТП;

• Послуги юриста в суді по захисту прав споживачів;

• Послуги адвоката з питань судових спорів у сфері житлового та сімейного права;

• Консультації адвокатів під час розгляду справ про поділ спадщини.

 

На сьогоднішній день ринок юридичних послуг в Україну перенасичений, проте часто знайти кваліфіковану допомогу для вирішення конкретного правового питання дуже складно - не кожен адвокат має компетенцію в сфері авторського права та інтелектуальної власності, стягнення боргів та захисту інтересів позичальників в суді, правового захисту бізнесу від недобросовісних конкурентів та інших питань.

 версія для друку

25.07.2012
Звернення стягнення на предмет застави можливо лише за рішенням суду.
28.02.2012
Де потрібно буде реєструвати право власності на нерухоме майно у 2012 році?
30.11.2011
Банки вибиватимуть борги за новими правилами
08.04.2011

29.11.2012
Схема створення штучної підсудності за допомогою договору поруки, укладеного без відома боржника
17.11.2012
Сам собі банкрут: аналіз законопроекту про банкрутство фізичних осіб
17.11.2012
Реформування у сфері реєстрації права власності на нерухоме майно
30.11.2011
 


Хостинг сайтов