|
|
Ліквідація
Терміни та вартість послуги можна переглянути в нашому прайсі.
Ліквідація підприємств є активним інструментом ведення сучасної підприємницької діяльності. За час свого існування підприємство може накопичити багаж кредиторських заборгованостей, проблем у податковому і бухгалтерському обліку, часто не сумісних з його подальшим існуванням.
Наша компанія пропонує Вам професійні юридичні послуги з ліквідації підприємств усіх організаційно-правових форм (ФОП, ПП, ТОВ, ЗАТ, ВАТ, ДП і т.д.). Наші фахівці індивідуально комплексно вивчають кожне конкретне звернення до нас, приймаючи правильний у вашій ситуації варіант ліквідації вашого суб’єкта господарювання.
Ліквідація підприємств здійснюється нашими фахівцями незалежно від місця реєстрації - в будь-якому місті України. Наша структура з розвинутою мережею філій в найбільших містах України дозволяє оперативно і комплексно підходити до процесу припинення діяльності підприємства.
У залежності від розмірів заборгованостей, які виникли, в процесі господарювання, ми готові запропонувати вам наступні способи ліквідації підприємств:
1) Ліквідація підприємства за рішенням власників (засновників).
Використання даного способу раціонально за умови, якщо ваше підприємство не здійснювало діяльності або діяльність була незначною, а також, при своєчасній подачі фінансової звітності і якісному веденні бухгалтерського обліку. Цей процес більш тривалий.
2) Ліквідація підприємства шляхом його викупу.
Суть даної послуги полягає в розірванні відносин попереднього керівника та власників з підприємством. З моменту проведення змін через державного реєстратора контролюючі органи повинні звертатися з усіх питань, що стосуються діяльності підприємства, до нового керівника. До них відносяться документальні перевірки, вилучення документів, запити про надання документів та багато інших питань. З моменту зміни керівника особою відповідальною за діяльність підприємства стає новий керівник.
3) Ліквідація підприємства шляхом банкрутства.
Банкрутство - визнання господарським судом нездатність боржника відновити свою платоспроможність і задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
- Боржник сам може контролювати й ініціювати процес банкрутства підприємства. Використовуючи процедуру банкрутства підприємства можна на законних підставах відстрочити виконання своїх зобов язань перед кредиторами на період роботи ліквідаційної комісії без негативних наслідків для себе (оскільки законодавством передбачено введення мораторію на задоволення вимог кредиторів з моменту початку провадження у справі про банкрутство підприємства).
- Нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості підприємства банкрута зупиняється.
- Знімається арешт, накладений на майно боржника, а також інші обмеження щодо розпорядження майном.
- Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном підприємства банкрота не допускається.
- Спрощується процедура ліквідації підприємства, оскільки при ліквідації підприємства через процедуру банкрутства не потрібно в обов язковому порядку проведення позапланової виїзної перевірки платника податку органом державної податкової служби.
- Ліквідацію через банкрутство можна завершити значно швидше, ніж стандартний процес ліквідації підприємства.
|
|
|
|